Antalya ilaçlama ULUSOY BÖCEK İLAÇLAMA şirketi, Antalya ili ve ilçelerinde dezenfeksiyon ve ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Antalya ilaçlama şirketimiz bünyesinde yapılmakla birlikte bu işlem bir dizi kimyasal proseslerle yapılmaktadır. Örnek verecek olursak kullanmakta olduğumuz ilaçlama kimyasallarımız TSE-CE standartlarına uygun olmakla birlikte eğitimli uzman kadromuz tarafından evlere iş yerlerine depo ve ambarla partmanlar ile sitelere uygulanarak dezenfeksiyon işlemşi yapılır.

Antalya’da ilaçlama rutin olarak yapılmaktadır. Çünk, Antalya rutubet ve nemli bir bölge olduğundan dolayı böceklerle ve larvaları için hem üreme hemde yaşama alanı sağlar. Firmamız uzman kadrosuyla evlerinizi iş yerlerinizi plaza ve tesislerinizi ilaçlayarak dezenfekte ediyor ve size temiz, hijyenik, rahat yaşam alanları sunuyoruz.

Antalya ULUSOY BÖCEK İLAÇLAMA LTD ŞTİ olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Fiyat almak soru sormak ve detayları görüşmek için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

ADRES

ULUSOY BÖCEK İLAÇLAMA LTD ŞTİ

Tahıl Pazarı Mah. 471 Sokak. Emel 2 İş hanı. Kat.8 D.37

Muratpaşa /ANTALYA

TELEFON : 0541 417 76 76

e-mail : bilgi@antalyabocekilaclamak.com

Call Now ButtonBİZİ HEMEN ARAYIN