Antalya bölgesinde fare çokça bulunmaktadır. Hem mevsimsel hemde fare popülasyonu çeşitliliği anlamında oldukça fazladır. Fareler tek seferde 10 tane yavruyu doğurabilirler ve yılda 7 kere yavru verebilirler. Bu yüzden fareler hem evlerde, iş yerlerinde depolarda bina ve apartmanlarda bodrum katlarında hızla üreyebilirler. Çok iyi yüzebildikleri için de kanalizasyon borularından ve hatlarından kolayca evlere, iş yerlerine sızabilirler.

Fareler kemirgen hayvanlardandır. Hem et hemde de otçuldurlar. Neredeyse buldukları herşeyi yerler. Özellikle tarlalarda bağ ve bahçelerde ekinlere büyük zararlar vermektedirler. Bünyelerinde taşıdıkları veba virüsü sayesinde insanlara tarih boyunca veba hastalığı çok kere bulaşmıştır. Tüy ve ağız salyalarında birden fazla virüs ve bakteri taşırlar. Yaşadıkları alanı sağlık açısından tehdit etmektedirler.

Özellikle evlerde kiler, mutfak dolapları, mutfak tezgahı ve altları gibi yerlere girerek oradaki gıdaları tüketirler ayrıca hastalık bulaştırılar.

Farelerden kurtulmak için ilaçlamak şarttır ve kesin çözümdür. ULUSOY ilaçlama firmamız fare ile mücadele konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak soru sorabilir detayları öğrenebilirsiniz.

 

  • ADRES
  • ULUSOY BÖCEK İLAÇLAMA LTD ŞTİ
  • Tahıl Pazarı Mah. 471 Sokak. Emel 2 İş hanı. Kat.8 D.37
  • Muratpaşa /ANTALYA
  • TELEFON : 0541 417 76 76
  • e-mail : bilgi@antalyabocekilaclamak.com

 

 

Antalya Fare İlaçlama
Call Now ButtonBİZİ HEMEN ARAYIN