Antalya böcek ilaçlama firması olan ULUSOY BÖCEK İLAÇLAMA şirketimiz bünyesinde istihdam ettiği deneyimli uzman kadrosuyla Antalya merkez ve ilçelerinde böcek ilaçlama haşere ilaçlama, apartman ve site ilaçlama, fabrika, depo ve tüm kapalı mekanların ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerini yapmaktadır.

Bilindiği üzere Antalya’da böcek ilaçlama rutubet ve nemden dolayı çokça yapılması gereken  bir işlemdir. Evlerin iş yerlerin, plazaların, depoların düzenli olarak ilaçlanması, buna paralel olarak insan sağlığı ve ev de ki hayvan dostlarımızın da güvenliği ön planda tutulmalıdır. İşinde ehil olmayan kişilerce yapılan ilaçlama işlemleri sağlık problemlerine yol açmakta hem maddi hem sağlık alanında ciddi hastalıklar meydana getirmektedir.

Antalya böcek ve heşere ilaçlama ULUSOY firması olarak kullandığımız kimyasallarımız TSE-CE belgesine sahip olmakla birlikte, insna sağlığı açıısndan güvenlik sunmaktadır. Uzman kadromuz ve yardımcı personellerimiz düzenli olarak böcek ve haşere ilaçlama konusunda eğitimlerini almakta ve bu konuda sertifika sahibi olmaktadırlar.

ULUSOY BÖCEK İLAÇLAMA firması olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Soru sormak fiyat almak ve detayları konuşmak için aşağıda ki iletişim numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 

ULUSOY BÖCEK İLAÇLAMA LTD ŞTİ

Tahıl Pazarı Mah. 471 Sokak. Emel 2 İş hanı. Kat.8 D.37

Muratpaşa /ANTALYA

TELEFON : 0541 417 76 76

e-mail : bilgi@antalyabocekilaclamak.com

 

Call Now ButtonBİZİ HEMEN ARAYIN